Nyári Bombok bevetésen

A nyár mindannyiunk kedvenc évszaka. Simogató napsugarak, friss gyümölcsök, vízpart és rengeteg fagyi. A Bombnál is a nyár az abszolút kedvenc, ezért a summer edition termékek minden illata és formája ízig-vérig a napsütés évszakára emlékeztet. Nézd meg mit tartogat számodra az idei Bomb nyár!
Nyári Bombok bevetésen
Gyümölcsös, virágos szappanszeletek
Csakhogy ne mindig a fürdődesszertek nyissák a sort, vegyük górcső alá a legújabb szeletelt szappanokat. A Facebookon és a boltokban már kiderült, hogy idén nyáron az Édes dinnye szappan fog tarolni, amit nemcsak zamatos dinnye illatának, hanem tiszta narancsolajának is köszönhet.
Ha a romantikusabb illatokat kedveld akkor számodra a jázmint és ylang ylangot rejtő Karneváli szerelem vagy Szivárvány sziget lesz a befutó.
Fürdés, tusolás, kézmosás, a szappan jó barát! :)
Frissítő nyári desszertek fürdéshez
Nem kell aggódni, ezek a sütik nem hizlalnak, mivel akármilyen élethűek és gusztusosak, akkor sem szabad beléjük harapni. Bokréta és Epres koktél, ha csak nyugalomra és semmi pezsgésre nem vágysz.
Fagyikirálynő vagy Fagyikehely, ha szeretnéd érezni a víz bizsergetését a nyáron is.
Habos nyári élvezetek
Kókusz, szantálfa, ylang ylang, ez az a kombináció, ami nyáron is kikapcsol egy habos fürdő alkalmával. Átbulizott éjszaka, végigmulatott fesztivál, húzós munkanapok a nagy melegben, egy kellemes fürdő hatalmas habokkal mindig jól jön.
Ha még több kókuszos kényeztetésre vágysz, akkor vesd be a kókuszos testápoló vajat is.
Tűnj ki a tömegből
Fesztiválok, nyaralás, grill partik, nyári randevúk, mi köti össze ezeket az eseményeket? Hát persze, hogy a csillámos testvajak, amik halvány, visszafogott csillogásukkal igazán egyedivé varázsolják bőrödet.
Arany, kékes fény, pink vagy halvány csillámok, melyik lennél te?
Irány a tus
A zuhanyzás szerelmeseiről sem feledkeztünk meg! A 2016-os nyár számukra a frissítő citrusokat, a pacsulit és az ylang ylangot hozza el. Narancs mámor és Shower power, a legálmosabb nyári reggeleken is felturbóz.
Te mivel csobbansz a nyáron? Nézd meg a nyári Bombokat itt »»»