BOMB tavaszi illatkalauz

Március 20-án hivatalosan megérkezett a tavasz, amit szerencsére az időjárás és a sok napsütés is alátámaszt. A tulipánokra, nárciszokra és jácintokra már számíthatsz, ha tavaszt szeretnél szimatolni, de mi ennél jóval több illatra vágyunk, amit idén el is hoztunk Neked. Ismerd meg Te is a BOMB tavaszi illatait!
BOMB tavaszi illatkalauz 2017
Bolondos teagyertyák
Idén tavasszal debütáltak a bolondos teagyertyák, amelyek a BOMB gyertyáktól már megszokott minőséget és illatokat hozzák.
A minőségi viasz és a tiszta illóolajok ezeknél az illatgyertyáknál is jelen vannak:
* a Szederfa bolondos teagyertya vaníliás-gyümölcsös mámorral járja körbe otthonodat,
* A jótékony zöldben a lágy gyümölcsök és a friss virágok keverednek,
* a Türkiz égben az óceán, a jázmin és a ciklámen aromái elevenednek fel.

Herba tea, nem csak 5 órakor
Irigyled az angolok teaszertartásait? A BOMB Herba teagyertyáival most otthon is hódolhatsz ennek a szokásnak.
Választhatod a feketeribizli és a málna jótékony kombinációját, de az áfonya és gránátalma párosítás mellett is leteheted a voksodat, a lényeg, hogy minden nap élvezd egy kicsit a gyertyák aromaterápiás hatását.
Little Hotties virágcsokor
A hosszú és szomorkás tél mindig arra sarkall minket, hogy már a mínuszok közepette is tavaszt csempésszünk a négy fal közé.
Ehhez tuti biztos Little Hotties receptjeink vannak, amiket a tavasz beköszöntével is bátran lehet alkalmazni.
Elég pár darab viaszkorongot a párologtatódba dobnod és a tavasz máris szétárad az otthonodba. Ha nem használtál még illatos pasztillákat, akkor tudj meg róluk mindent innen.

Pálcikás illatáradat
A jól ismert diffúzerek nemcsak isteni illattal bírnak, hanem BOMBasztikus dekorációs elemei is lakásodnak.
Mi a legjobb bennünk? Láng nélküli illatosítók, így egész nap szolgálatban vannak, nem csak akkor, amikor felügyeled őket.
Indul a koktélparty
Azt gondolod, hogy egy igazi gyümölcsös koktélnál nincs is jobb ellenszer a tavaszi fáradtság ellen?
Mutatunk jobbat! Ismerd meg a gyümölcsös koktél illatgyerytáinkát és nonstop hódolhatsz a koktélmániádnak, nem csak akkor ha kimenőd van estére!

Mit keverhetünk Neked? Szimatold meg:
* a csajos Pink Pezsgőt,
* a klasszikus Margeritát,
* a nyáridéző Peach Bellinit,
* az egzotikus Pina Coladat,
* az édes Eperkoktélt
* és a savanykás Ribiszkés koktélt is.